Hizmetlerim

Bilişim Danışmanı

Bilişim Danışmanı dijital iş süreçlerinin bütününde analizler yapıp çözümler üretebilmelidir.

Dijital Pazarlama Uzmanı

İşletmelerin marka değerini artırmak ve satış trendlerini yükseltmeye yönelik yapılan dijital bazlı tüm işleri Dijital Pazarlama Uzmanı yapmaktadır.

Seo Uzmanı

SEO Uzmanı Google gibi büyük arama motorlarında sıralama konusunda yardım eden ve ihtiyaçlarınızın belirlenmesinde önemli rol oynayan kişidir.

Web Hosting Uzmanı

Web Hosting Uzmanı, kişilere en uygun farklı barındırma türleri arasında öneriler sunarak en iyi barındırma planını sunar.

Web Tasarım Uzmanı

Web Tasarım Uzmanı; firmanızın en iyi şekilde temsil edileceği bir web sitesini tüm platformlar için sorunsuz tasarlayıp kodlamalıdır.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı, kurumların sosyal ağlarda marka değerinin artmasını sağlayacak her türlü içerik üretme , paylaşma ve tanıtım faaliyetlerinin kapsayan hizmetlerin tamamını kapsamaktadır.

E-Ticaret Danışmanlığı

E-Ticaret Danışmanı; satış öncesi ve satış sonrası tüm iş süreçlerini planlayarak firma cirosunun artmasına yardımcı olan , operasyonel süreçler için çözümler üreten kişidir.

Reklam Danışmanlığı

Reklam Danışmanı; işletmelerde iyileştirme gerektiren alanları belirler işletmelerin, işlerini ilerletmelerinde tam destek planı sunar.
null

Eğitimler

Uzmanlık alanlarımız çerçevesinde kurumsal ve bireysel olarka verdiğimiz eğitim hizmletlerini inceleyebilirsiniz.